Yritystietojen päivittäminen

Tällä lomakkeella voit päivittää yrityksesi tiedot yritys- ja palveluhakemistoomme. - Novago Yrityskehitys Oy

Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.

 merkityt näkyvät julkisessa yritys- ja palveluhakemistossa.


Perustiedot

Raseborgs stad
0131297-0
Valitse yrityksesi yhteen tai useampaan palveluhakemiston oksaan.

Yrityksen yhteystiedot

Lisätiedot

Kirjoita tähän yksi tai useampi puhelinnumero. Erota puhelinnumerot toisistaan pilkulla.

Yritystiedot

esim. etunimi.sukunimi@yritys.fi

Yhteyshenkilöt

Lotta Lerviks, / Puh: +358192892781 / Email: lotta.lerviks@raseborg.fi
Ville Vuorelma, / Puh: +358404876913 / Email: ville.vuorelma@raseborg.fi
Minna Ahlqvist, / Puh: +35819289 2000
Thomas Flemmich, / Puh: / Email: thomas.flemmich@raasepori.fi
Tiina Kinnunen, / Puh: +358192892293 / Email: tiina.kinnunen@raasepori.fi
Marie Sandberg, / Puh: / Email: marie.sandberg@raasepori.fi
Ragnar Lundqvist, Stadsdirektör / Puh: +358 19 289 2001 / Email: Ragnar.Lundqvist@raseborg.fi
Jan Gröndahl, Teknisk direktör / Puh: +358 19 289 2550 / Email: jan.grondahl@raseborg.fi
Jennifer Gammals, Kehityspäällikkö / Email: jennifer.gammals@raseborg.fi
Stefan Fri / Puh: 0192892288 / Email: stefan.fri@raseborg.fi
Tanja Laurén, Työhönvalmentaja / Puh: 0192892385 / Email: tanja.lauren@raseborg.fi
Martina Österberg / Email: martina.osterberg@raseborg.fi
Ville Vuorelma, Matkailupäällikkö / Email: ville.vuorelma@raseborg.fi
Johanna Lindroos, Socialhandledare / Puh: 0192892290 / Email: johanna.lindroos@raasepori.fi
Mona Böhme, Työllisyyskoordinaattori / Puh: 019 289 2028 / Email: mona.bohme@raasepori.fi
Barbara Rehnström
Julia Ingo, Tiedottaja / Email: julia.ingo@raseborg.fi

Hyväksyn, että yritykseni näkyy julkisessa Yritys- ja palveluhakemistossa (palvelu on maksuton):